Be glitimo (16)

Rodoma 1 - 8 iš 16 dalykų
 • 1,16 € Yra sandėlyje

  Braškinės vaisių juostelės pagamintos tik iš vaisių produktų ir meilės. Nėra pridėta cukraus, nes sultingi, prinokę vaisiai, iš kurių yra gaminamos vaisių juostelės, yra natūraliai labai saldūs. Jokių konservantų ar dažiklių! 

  1,16 €
  Yra sandėlyje
 • 1,16 € Yra sandėlyje

  Vyšninės vaisių juostelės pagamintos tik iš vaisių produktų ir meilės. Nėra pridėta cukraus, nes sultingi, prinokę vaisiai, iš kurių yra gaminamos vaisių juostelės, yra natūraliai labai saldūs. Jokių konservantų ar dažiklių! 

  1,16 €
  Yra sandėlyje
 • 1,16 € Yra sandėlyje

  Juodųjų serbentų vaisių juostelės pagamintos tik iš vaisių produktų ir meilės. Nėra pridėta cukraus, nes sultingi, prinokę vaisiai, iš kurių yra gaminamos vaisių juostelės, yra natūraliai labai saldūs. 

  1,16 €
  Yra sandėlyje
 • 1
  1,16 € Yra sandėlyje

  Aviečių vaisių juostelės pagamintos tik iš vaisių produktų ir meilės. Nėra pridėta cukraus, nes sultingi, prinokę vaisiai, iš kurių yra gaminamos vaisių juostelės, yra natūraliai labai saldūs. Jokių konservantų ar dažiklių! 

  1,16 €
  Yra sandėlyje
 • 4
  2,59 € Yra sandėlyje

  Gaivaus pipirmėtės skonio kramtomoji guma Peppersmith - natūralus ir sveikas pasirinkimas jūsų sveikatai.

  2,59 €
  Yra sandėlyje
 • 2
  1,84 € 2,45 € -25% Yra sandėlyje

  Maistinė soda be glitimo, skirta įvairių kepinių kepimui. Taip pat gali būti naudojama kaip valomoji priemonė.

  1,84 € 2,45 € -25%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 2,95 € Yra sandėlyje

  Švelnaus skonio ekologiški raudojieji lęšiai. Tinka vegetarams, veganams ir netoleruojantiems laktozės. Dėl švelnaus skonio ypač tinka vaikų maistui. Greitai paruošiami - mirkyti nereikia.

  2,95 €
  Yra sandėlyje
 • 3
  9,95 € Yra sandėlyje

  TRUVIA - tai granuliuotas, kalorijų neturintis saldiklis, pagamintas su stevijos (dar vad. medaus žole, lot. Stevia rebaudiana) lapų ekstraktu. Idealiai tinka dėti į arbatą, kavą, užbarstyti ant šviežių vaisių, jogurto ar dribsnių. 1/3 šaukštelio Truvia saldiklio atitinka 1 šaukštelį cukraus. 

  9,95 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 8 iš 16 dalykų