Pristatymas per 1-3 d.d. Užsakymus nuo 50 eur. pristatome NEMOKAMAI!

  Ekologiški džiovinti bananai - pilni ir gabaliukais. Kokius pasirinkti?

  Ekologški džiovinti bananai gabaliukais puikiai tiks, jei jums patinka standesnės konsistencijos džiovinti vaisiai. Jie puikiai tiks miksuoti su kitais džiovintais vaisiais bei riešutais. Taip pat labai tinkami gardinti pusryčių košes, blynus ar glotnučius. 
    
  Pilni sudžiovinti bananai yra minštesnės konsistencijos, drėgnesni. Šie tobulai tinka užkanžiams ar norint kažko saldaus. Taip pal daugiau naudojami gaminant bananaų duoną ar pyragus.
     
  Kad ir kuriuos džiovintus bananus pasirinksite jie abu yra skanus ir sveikas užkandis, puikiai malšinantis alkį! Be to juose yra skaidulinių medžiagų bei vitaminų, tokių kaip kalcis, geležis, magnis. Tad išbandykite abu ir išsirinkite savo mėgiamiausią!
     
  Bananus rasite čia su -30% nuolaida: https://ekoplanet.lt/130-dziovinti-vaisiai
  Tik iki gegužės 22 dienos imtinai!

Susijusios prekės

 • 3,99 € Yra sandėlyje

  Ekologiški džiovinti bananai - švelnaus skonio, lengvas užkandis. Šie bananai puikiai tinka skaninti pusryčių košes, dribsnius, desertus, blynelius ar kepinius. Be pridėtinio cukraus, sudėtyje yra natūralių cukrų. Be dažiklių ir konservantų. Turi daug skaidulinių medžiagų ir kalio.  

  3,99 €
  Yra sandėlyje
 • 9,79 € 13,99 € -30% Yra sandėlyje

  Ekologiški džiovinti bananai - švelnaus skonio, lengvas užkandis. Šie bananai puikiai tinka skaninti pusryčių košes, dribsnius, desertus, blynelius ar kepinius. Be pridėtinio cukraus, sudėtyje yra natūralių cukrų. Be dažiklių ir konservantų. Turi daug skaidulinių medžiagų ir kalio.  Svarbu! Šios prekės pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų.

  9,79 € 13,99 € -30%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 4,25 € Yra sandėlyje

  Švelnaus skonio, lengvas užkandis. Puikiai tinka skaninti pusryčių košes, dribsnius, desertus, blynelius ar kepinius. Be pridėtinio cukraus, sudėtyje yra natūralių cukrų. Be dažiklių ir konservantų. Turi daug skaidulinių medžiagų ir kalio.  

  4,25 €
  Yra sandėlyje
 • 9,79 € 13,99 € -30% Yra sandėlyje

  Švelnaus skonio, lengvas užkandis. Puikiai tinka skaninti pusryčių košes, dribsnius, desertus, blynelius ar kepinius. Be pridėtinio cukraus, sudėtyje yra natūralių cukrų. Be dažiklių ir konservantų. Turi daug skaidulinių medžiagų ir kalio. Svarbu! Šios prekės pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų.

  9,79 € 13,99 € -30%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

Užsiregistruokite arba Prisijunkite