Pristatymas į visus LP Express paštomatus tik 1.59 Eur ! O perkant už 50 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS !
Išbandykite šį šokoladinį veganišką desertą be gliuteno!
Ingredientai:
Vyšnioms (nebūtina):
250 g šviežių vyšnių
5 šaukštai klevų sirupo
2 šaukštai rudojo cukraus
Putėsiams:
700 g minkšto šilkinio tofu (pašalinti skysčio perteklių)
350 g juodojo šokolado, susmulkinto
5 šaukštai rudojo cukraus
Gaminimas:
1. Vyšnių paruošimas (ruošiant šį veganišką desertą vyšnių galite ir nenaudoti): pašalinkite vyšnių kauliukus, tada sudėkite jas kartu su klevų sirupu ir cukrumi į puodą. Porą minučių pašildykite, kol vyšnios suminkštės.
2. Tada sudėkite vyšnias į kiaurasamtį virš didelio dubens ir leiskite skysčio pertekliui nutekėti.
3. Tuo tarpu ištirpinkite susmulkintą šokoladą (dubenyje virš puodo su verdančiu vandeniu arba mikrobangų krosnelėje).
4. Nusausintą tofu, ištirpintą šokoladą bei rudąjį cukrų (nebūtina) sudėkite į virtuvinį kombainą arba greitaeigį trintuvą (blenderį) ir sutrinkite iki vientisos masės.
5. Gumine mentele perkelkite gautą mišinį į dubenį. Supilkite vyšnias (jei naudojate) ir išmaišykite. Kelias vyšnias atidėkite, kad vėliau galėtumėte jas panaudoti deserto papuošimui.
6. Šaukštu perpilkite mišinį į stiklines arba indelius.
7. Laikykite šaldytuve 30 minučių. Jei norite, kad tekstūra būtų tvirtesnė, įdėkite į šaldytuvą 3 valandoms ir daugiau (galite palikti ir visai nakčiai).
8. Patiekite su (veganiška) plakta grietinėle. Skanaus!
Išeiga: 6 porcijos
Receptas: wholefoodsoulfoodkitchen.com
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Užsiregistruokite arba Prisijunkite