Kodėl mums reikia kolageno?

  Kolagenas ir jo nauda mūsų organizmui

   

  Kas yra kolagenas?

  Kolagenas – tai natūraliai mūsų organizme besigaminantis baltymas, kuris sudaro net 70% mūsų odos. Šis baltymas palaiko mūsų organizmo audinių struktūras bei lemia jų elastingumą. Būtent kolageno dėka mes judame najausdami skausmo, galime džiaugtis sveikais sąnariais, raiščiais, puikia odos, plaukų, nagų būkle.

  Nors kolageną natūraliai sintetina organizmas jį nuolatos gamindamas ,kaip bebūtų gaila, maždaug nuo 25-erių metų organizmas kolageno pagamina vis mažiau, todėl kolageno kiekis odoje sumažėja. To pasekoje skundžiamės papilkėjusia, sausa, suglembusia oda, pagilėjusiomis raukšlėmis.

  Būtent todėl būtina šioms problemoms kelią užkirsti kuo anksčiau ir aprūpinti organizmą pakankamu kolageno kiekiu. Taip galėsite ilgiau džiaugtis gražia ir jauna oda.

  Kolagenas ne tik svarbu norint palaikyti gražią ir jauną odą, bet ir normalią sausgyslių ir sąnarių veiklą. Todėl ypač svarbu kolagenu papildyti organizmą visiems aktyviai sportuojantiems ir daug judantiems žmonėms.

  Kokį kolageną rinktis? Ir kiek jo reikia?

  Norint, kad organizmas kolageną pasisavintų kuo geriau, yra reikalingos iki labai mažų dalelių susmulkinos kolageno molekulės. Tai atliekama hidrolizuojant kolageną.

  Tyrimais įrodyta, jog norint efektyviausio poveikio odai, sąnariams, kaulams, sausgyslėms ir raiščiams yra būtina ne mažesnė nei 10g (10 000mg) kolageno dozė per parą, todėl paprasčiausias ir bene efektyviaus būdas papildyti kolagenu savo organizmą yra hidrolizuoto kolageno milteliai (maišant su jogurtu vandeniu ar sultimis). Per virškinimo sistemą jis patenka tiesiai į kraujotaką ir nukeliauja ten – kur jo labiausiai trūksta.

   

Ingridientai

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

Užsiregistruokite arba Prisijunkite