Pristatymas į visus LP Express paštomatus tik 1.59 Eur ! O perkant už 50 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS !

Citrinų eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

3,99 € su PVM

Citrinų eterinis aliejus - vienas populiariausių aromaterapijos aliejų. Gaivus, vaiskus, citrusinis aromatas tikras geros nuotaikos užtaisas!

Prekė įdėta į krepšelį.

Prekės kodas: AK-EA-013-5

Galiojimo data: 2025-07-31

Apie prekę

Citrinų eterinis aliejus gautas iš citrinos vaisiaus žievės. 

Citrinų eterinis aliejus gali padėti tonizuoti, pagerinti nuotaiką, suteikti energijos. Šis aliejus padės namuose sukurti malonią, džiugią atmosferą.

Citrinų eterinis aliejus labai tinkamas buityje oro gaivinimui ir gryninimui bei paviršių valymui. Tai puikų ir žaismingą aromatą suteikiantis aliejus. Pakaks įlašinti bent kelis lašus į vandenį ir plaunant grindis ar paviršius namuose pasklis malonus vasarą primenantis citrusinis aromatas. 

Citrinų eterinį aliejų galima derinti su kitais citrusiniais kvapais tokiais, kaip greipfrutai, mandarinai, apelsinai, žaliosios citrinos, eukaliptai, taip pat labai tinka maišyti su levandų, eukaliptų, pipirmėčių, arbatmedžių eteriniais aliejais. 

Atsargumo priemonės:

  •         Nenaudoti pirmaisiais trimis nėštumo mėnesiais ir jaunesniems nei 6 metai vaikams (išskyrus atvejus kai pataria medikai);
  •         Šis aliejus sudėtyje turi molekulių, jautrių šviesai. Patepus odą aliejumi, rekomenduojama 6 val. saugoti pateptą vietą nuo saulės spindulių.  
  •         Aliejus gali dirginti, dėl to gaminant odos priežiūros priemones visada ištirpinkite augaliniame aliejuje.  
  •         Saugoti nuo vaikų.
  •         Venkite kontakto su akimis.
  •         Sudėtyje esantys natūralūs junginiai (limonemas ir linalolis) gali sukelti alergiją jautriems arba alergiją šioms sudedamosios dalims turintiems žmonėms, kai eterinis aliejus naudojamas kaip kosmetikos sudedamoji dalis (pagal 7-tąjį Europos Parlamento ir tarybos direktyvos pakeitimą (2003/15/EB) dėl valstybių narių įstatymų, susijusių su kosmetikos gaminiais);
  •         Prieš naudojant ant odos visada pirmiausiai išbandykite ant nedidelio odos ploto (alkūnės lenkime) ir stebėkite ne mažiau nei 48 valandas;

DĖMESIO

Savybės, indikacijos, naudojimo metodai pateikiami informaciniais tikslais ir jokiu būdu negali būti traktuojami kaip medicininės paskirties. Dėl bet kokio naudojimo gydymo tikslais ar esant alergijoms būtina kreiptis į gydytoją.

Gamintojas: AMRITA - UAB EKO PIRK.

Sudėtis

Lotyniškas pavadinimas: Citrus limonum

Ingredients (sudedamosios dalys): Citrus limonum (citrinų eterinis aliejus). 

Naudojimas

Citrinų eterinius aliejus galite garinti tiesiog vienus arba maišyti su kitais eteriniais aliejais. Jie tinkami lašinti į garintuvą, aromatines lempas arba galima tiesiog užlašinti ant medžiagos skiautės ar vatos ir padėti ant radiatorių keliose vietose. 

Pasigaminkite savo kvepalus!

Purškiamų kvepalų bazė AMRITA

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

Citrinų eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

Citrinų eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

Citrinų eterinis aliejus - vienas populiariausių aromaterapijos aliejų. Gaivus, vaiskus, citrusinis aromatas tikras geros nuotaikos užtaisas!