Pristatymas į visus LP Express paštomatus tik 1.59 Eur ! O perkant už 50 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS !

Kiparisų eterinis aliejus AMRITA, 5 ml (visžalis kiparisas)

4,29 € su PVM

Tai gilaus, klasikinio, šviežios medienos kvapo eterinis aliejus. Plačiai naudojamas aromaterapiniuose produktuose bei mėgstamas parfumerijos gamintojų.

Prekė įdėta į krepšelį.

Prekės kodas: AK-EA-017-5

Galiojimo data: 2025-10-31

Apie prekę

Nuo seno garbinami kiparisai yra siejami su amžinybe. Kiparisų eterinis aliejus išskiriamas iš jų visžalių lapų ir vaisių. Šis aliejus pasižymi antiseptiniu, raminančiu, sutraukiančiu poveikiu. Labai mėgstamas naudoti riebios odos priežiūros produktuose. Taip pat naudojamas priemonėse padedančiose mažinti prakaitavimą ir nemalonų kvapą.

DĖMESIO! Savybės, indikacijos, naudojimo metodai yra paimti iš aromaterapijos, hidroterapijos ir fitoterapijos knygų, svetainių ar kitų internetinių šaltinių. Informacija pateikiama informaciniais tikslais ir jokiu būdu negali būti traktuojama kaip medicininės paskirties. Dėl bet kokio naudojimo gydymo tikslais ar esant alergijoms būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

Kilmės šalis: Ispanija

Sudėtis

Lotyniškas pavadinimas: Cupressus sempervirens

Ingredients (sudedamosios dalys): Cupressus sempervirens.

Naudojimas

Atsargumo priemonės:

  •          Šio eterinio aliejaus nereikėtų vartoti nėštumo metu, sergant epilepsija;
  •          Naudojamas grynas gali dirginti odą. Norėdami naudoti ant odos – visada gerai atskieskite augaliniame aliejuje;
  •          Prieš naudojant ant odos visada pirmiausiai išbandykite ant nedidelio odos ploto (alkūnės lenkime) ir stebėkite ne mažiau nei 48 valandas (bandymui 1 lašą eterinio aliejaus sumaišykite su puse arbatinio šaukštelio augalinio aliejaus).
  •          Vengti kontakto su akimis;
  •          Saugoti nuo vaikų ir laikyti jiems neprieinamoje, nepasiekiamoje vietoje;
  •          Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų dėl visų eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju;
  •          Sudėtyje esantys natūralūs junginiai (limonenas, linalolis, citralis (neral ir geranial)) gali sukelti alergiją jautriems arba alergiją šioms sudedamosios dalims turintiems žmonėms, kai eterinis aliejus naudojamas kaip kosmetikos sudedamoji dalis (pagal 7-ąjį Europos Parlamento ir tarybos direktyvos pakeitimą (2003/15/EB) dėl valstybių narių įstatymų, susijusių su kosmetikos gaminiais);

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

Kiparisų eterinis aliejus AMRITA, 5 ml (visžalis kiparisas)

Kiparisų eterinis aliejus AMRITA, 5 ml (visžalis kiparisas)

Tai gilaus, klasikinio, šviežios medienos kvapo eterinis aliejus. Plačiai naudojamas aromaterapiniuose produktuose bei mėgstamas parfumerijos gamintojų.