Pristatymas į visus LP Express paštomatus tik 1.59 Eur ! O perkant už 50 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS !

Socialinė atsakomybė

Džiaugiamės galėdami padėti kitiems!

Padedame ir remiame įvairias labdaros organizacijas. Labai mylime gyvūnus, todėl aukojame gyvūnų prieglaudoms „Tautmiles prieglaudėlė“ bei „Trys paršeliai“, bendradarbiaujame su ne pelno siekiančia gyvūnų teisių organizacija „Tušti Narvai“.

Susipažinkite!

Tautmiles prieglaudėlė

Tai benamių gyvūnų prieglauda, kuri užsiima beglobių mažylių gelbėjimu, jų gydymu, atsakingų šeimininkų ir jaukių namų paieška, beglobių gyvūnų mažinimu humaniškais būdais (sterilizacija, kastracija). Šioje prieglaudoje nuolat rūpinamasi apie 80 šūnų ir apie 100 kačių. 

Daugiau apie šią prieglaudą rasite čia: tautmilėsgloba.lt

Šią organizaciją galite paremti mūsų el. parduotuvėje! 

O tą padaryti išties lengva - apsipirkdami mūsų el parduotuvėje ir susidėję prekes į krepšelį pirmame pirkimo žingsnyje "Užsakomos prekės" rasite "Socialinės atsakomybės" eilutę, kurioje galima pasirinkti 1 eur., 3 eur., arba 5 eur. sumą. Pasirinkite norimą paaukoti sumą ir ji bus pridėta prie jūsų krepšelio sumos. 

Trys paršeliai 

Tai pirmoji Lietuvoje naminių gyvūlių prieglauda Lietuvoje. Jos įkūrėrai Viktorija Naujokaitė ir jos draugas Edvardas remiasi idėja, jog gyvūnai, kurie auginami maistui, yra tokie pat protingi, mylintys, draugiški ir žaismingi, kaip šunys ir katės. Pasak poros, natūralu padėti visiems gyvūnams – ne tik katėms ir šunims. Juk pagalbos reikia ne tik jiems, bet ir labiausiai pasaulyje išnaudojamiems gyvuliams – karvėms, kiaulėms, vištoms, avims, žąsims.

Daugiau apie šios organizacijos veiklą galite rasti čia: www.trysparseliai.com/lt

Tušti Narvai

Tai ne pelno siekianti gyvūnų teisių organizacija, siekianti geresnės fermų gyvūnų apsaugos. Tušti narvai aktyviai kovoja prieš kailinių žverelių fermas, kuriose yra paplitęs žiaurus elgesys prieš gyvūnus. 

Organizacija veikia tarptautiniu mastu ir vadinama "Open Cages". Ji veikia bendradarbiaudama su Jungtinės Karalystės, Estijos ir Ukrainos gyvūnų teisių organizacijomis. O 2016 metais susijungė su Lenkijos gyvūnų teisių organizacija „Otwarte klatki“.

Misija: siekis užkirsti kelią gyvūnų kentėjimui pakeičiant socialines normas, atskleidžiant pramoninių fermų sąlygas ir švietimu skatinant teigiamą požiūrį į gyvūnus.

Šiuo metu organizacijos vykdomos akcijos: 

www.kailiniamsNe.lt

www.kiausiniukaina.lt

www.auGalybe.lt

Daugiau apie šią organizaciją galite rasti čia: tuštinarvai.lt