Delivery within 1-3 days. FREE delivery for orders from 50 EUR.

Anti Ageing Facial Oil GREEN PEOPLE, 30 ml

28,65 € tax incl.

Suitable for all skin types. With oils of rosehip, avocado and sweet almond. This oil moisturises and nourishes the skin. Excessive levels of Omega-3 and Omega-6 fatty acids, minerals, and antioxidants provide anti-aging properties.

Product added to cart.

Code: B034

Certificates:

Description

This facial oil is made without parabens, lanolin, ethyl alcohol, artificial perfumes, petrochemicals, phthalates or colorants.

Suitable for vegans.

Green People won the third place in the FreeFrom SkinCare 2013 Awards and received the bronze medal for face and body oils and serum lines

The mission of the Green People is to promote a healthy lifestyle and produce high-quality, organic, natural, and healthy products. The company supports health and environment protection charities.
Green People aims to manufacture products that are natural, certified organic and highly effective. The company continues to strive for excellence, creativity, and innovation without compromising the quality of their products. A list of all the ingredients for all the goods is provided explicitly for consumers to know what they buy exactly.

The Green People company, which has been operating for over 15 years, offers many products:
• Organic Babies and Organic Children: product lines for youngest family members.
• "Oy! Organic Young ": for teens and people in their twenties, specially adapted for their skin needs.
• Organic Homme: Men's Products.
• Neutral: Products for sensitive skin.
• Natural face and body self-tanning products: self-tanning lotion and soft glow self-tanning OY! lotion
• The company has also developed comfortable packages for travels for sunscreens, even shampoos, and conditioners (100 ml or less) so that customers can keep them in their luggage and travel without worries!

Green People attestation:
• The Soil Association has confirmed that the products are environmentally-friendly;
• The Organic Food Federation has confirmed that the goods are organic;
• EcoCert has confirmed that the products are organic;
• ISO 9001: 2008-Quality Management System

Manufacturer: Green People, United Kingdom.

Ingredients

Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil *, helianthus annuus (sunflower) seed oil *, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil *, carthamus tinctorius (thistle) seed oil *, rose moschata (rosehip) seed oil *, lecithin * Sunflower oil), aroma grapefruit (avocado) oil, aroma [pelargonium graveolens (rose geranium) oil], rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil, tocopherol (vitamin e), citral *, geraniol *, citronellol * Linalool *, limonene *. ^ Fairly traded, * 99.9% certified organic components.

Usage

Use on cleansed skin. Apply a little oil on the tips of the fingers and use light tapping motions.
Tip: for even more effective results, mix with the Hydrating Firming Serum by Green People.

Use within 12 months after opening.

Similar products

Visitors comments

Sveiki, Turėtume turėti kitą savaitę.

05/12/2017

Kada šį aliejuką turėsite? Vakar dar mačiau buvo.

05/11/2017

Diana, paakiams rekomenduojame: http://ekopirk.lt/eko-produktai/kosmetika-higiena/veidui/ekologiskas-lupu-ir-paakiu-serumas-nuo/

12/17/2015

AR tinka paakiams?

12/17/2015

Labas rytas,ar atsivežėte aliejuko?laukiam nesulaukiam.
Gražios dienelės visiems!

05/12/2015

Sveiki, turesime tik po 05.08

04/27/2015

Sveiki, kada bus prekyboje sis aliejukas?

04/26/2015

Sveiki, turesime tik po Naujuju metu.

12/15/2014

Laba diena,
Kada planuijate turėti šį aliejų prekyboje?

12/15/2014

Išbandytas ;) Tikrai kokybiška priemonė, naudoju maišant su serumu prieš miegą - poveikis matėsi jau po pirmojo naudojimo, oda atrodo daug sveikesnė, drėgnesnė, jaunesnė, lygesnė - net sunku patikėti. Kadangi man 28 m., ir dar neturiu gilesnių raukšlių, o tik smulkias pirmąsias raukšleles, naudojant šį derinuką jos tampa praktiškai nematomos, oda atrodo tokia jauna ;) draugas juokiasi iš manęs kaip aš rytais atsikėlusi prikišu nosį prie veidrožio ir ieškau raukšlelių negalėdama patikėti kad jos tarsi kažkur išnyko ;) Pačiu laiku atrodau šitą derinuką (aliejukas+serumas), manau jo dėka dar ilgai išvengsiu gilesnių raukšlelių ir priešlaikinio odos senėjimo ;) Ačiū, rekomenduoju visoms :) Vienintelis liūdinantis dalykas - kad po poros savaičių naudojimo už paskutinius pinigėlius pirktas aliejukas nukrito nuo visai neaukštos spintelės ant plytelėmis klotų grindų ir sudužo, oi abydna buvo :D :D Kątik užsisakiau jį vėl, ir tikrai tapsiu nuolatine kliente, ačiū ir dar kartą rekomenduoju ;)

11/24/2014

Sveiki,
sumaisyti reikia labai paprastai, ant delno isspausti po lygiai serumo ir aliejaus ir viskas sumaisyti kartu, tada tepti ant odos. Musu jau isbandyta technologija!

11/10/2014

Naudoju šiuos puikius gaminius jau daugiau kai dvejus metus. Pirma serumą tepu, o po to aliejuką. Veidas net švyti, raukšlelės mažos tarsi išnyksta. Puiku. Daug įvairių serumų esu išbanžiusi, bet šis derinys (serumas+aliejukas) tikrai nuostabus. Taip pat labai patogu,kad yra jie su dozatoriumi. o tai neleidžia patekti bakterijoms į buteliukų vidų, nes reikia tik paspausti ant pirštų.
Linkiu būti visoms nuostabioms ir švytėti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Gražios dienos!

11/10/2014

Atsiprašau už gal kvailoką klausimą - kaip suprasti maišyti su serumu? ta prasme pasitepti aliejuku ir poto serumu, ar išspausti į atskirą induką truputi aliejuko bei truputį serumo, sumaišyti, ir gautą masę teptis ant odos?

11/07/2014

Sveiki, aliejų rekomenduojama naudoti bet kokio amžiaus moterims ypač šaltuoju metu laiku, kai oda išsausėja ir ją reikia pamaitinti. Idealiausia jį maišyti su serumu ir teptis ant odos prieš miegą.

11/04/2014

Sveiki, o šis aliejukas skirtas brandesnei odai, ar galima naudoti ir jaunesnei odai? Pvz., man 28 m., matomų raukšlių dar neturiu, tačiau jau pradeda formuotis smulkios raukšlelės aplink burną bei kaktoje, ar galiu jau naudoti šį aliejuką, kad ilgiau išvengčiau gilesnių raukšlių? Būtų šaunu, jei prie kiekvienos prekės parašytumėte amžių, nuo kurio, Jūsų nuomone, yra tikslinga naudoti Jūsų siūlomus produktus. Juk mes nesame specialistės, iš kur galime žinoti ar produktas tinka mūsų amžiui :) o beto, kiek domėjausi, reguliariai naudojamos brandesnės odos priežiūros priemonės jaunai odai gali pakenkti ir netgi grečiau suformuoti raukšleles, kitaip tariant, "per daug gerai atlikti savo darbą". Taigi laukiu atsakymo į savo komentarą, bei tikiuosi kad ateityje prie produktų aprašymų pažymėsite yra amžių, kuriam rekomenduojate naudoti siūlomą produktą. Ačiū :)

11/03/2014

Sveiki, noriu ir aš prisijungti prie komentarų, negaliu neparašyti, nes esu labai patenkinta! naudoju ji kartu su jauninančiu, drėkinančiu ir stangrinančiu serumu GREEN PEOPLE, tiesiog nepakartuojamas "duetas". Oda švelni, atrodo sveika ir pamaitinta. Ir tai pastebėjau ne tik aš :) Dar man labai patinka kvapas. Tiesiog superiniai, fantastiški produktai!

02/12/2014

Na pagaliau galiu ir aš prisidėti prie liaupsų šiam aliejukui. Tikra tiesa,kad efektas stulbinamas,kai naudojamas aliejukas su serumu. Iš vakaro pasitepus šiomis priemonėmis,ryte pamatysite švytinčią odą. Bent jau man šis duetas tikras atradimas...Kaip ir visa "Green people" kosmetika.Džiaugiuosi,kad atradau natūralesnę ir man tinkančią kosmetiką :)

01/30/2014

Labai ačiū, būtinai įsigysime šio nuostabaus aliejuko,o kartu su serumu naudojant - nuostabu.
Daug išbandžiau priemonių veidui, bet šis tikrai nuostabus. Nuoširdžiai rekomenduoju visoms merginoms, moterims.

08/08/2013

Sveiki, gamintojas nurodo, jog aliejukas tinka visiems odos tipams. O tepti aliejuką galima pagal poreikį - skalsiau ar gausiau, dažniau ar rečiau. Tad manau, galima paderinti priklausomai nuo odos tipo. Čia jau reikia bandyti, nes kiekvienos moters oda mėgsta lepintis pagal save. :)

04/03/2012

O kažin ar galima naudoti mišriai odai, ar dar labiau nesuriebins ir ar neužkimš porų.

04/01/2012

Naudoju nepilnai savaitę, tad apie efektą kol kas sunku ką pasakyti... mano oda sausa, gal todėl sugeria jį kaip kempinė :) o pojūtis - švelni oda... :) Ilgiau panaudojus galėčiau daugiau ką pasakyti. Iš visų aliejų kiek esu naudojusi, šis man kažkuo labai pritiko :) Bet gal čia tik man?! Todėl bijau ką ir sakyti :)

01/27/2012

O efektas ar bent koks yra...?

01/27/2012

Šis aliejukas nuostabus! Man jis tikras atradimas! Švelnus, lengvai pasiskirsto ir susigeria į odą. Tepu jį ant drėgnos veido ir kaklo odos... Skaniai kvepia... Labai patinka :)

01/26/2012
New comment

Only registered users can comment.

Register or Login

Write a review

Anti Ageing Facial Oil GREEN PEOPLE, 30 ml

Anti Ageing Facial Oil GREEN PEOPLE, 30 ml

Suitable for all skin types. With oils of rosehip, avocado and sweet almond. This oil moisturises and nourishes the skin. Excessive levels of Omega-3 and Omega-6 fatty acids, minerals, and antioxidants provide anti-aging properties.