Hair Oil Amla DABUR, 200 ml

6,95 €34,75 € / 1 l

Regular use of DABUR Amla oil can help prevent hair loss andsplit ends. It contains a unique combination of Indian gooseberry (Emblica Officinalis) fruit extract and vegetable oils. For over fifty years, DABUR Amla oil is known in India and zll around the world as a secret for beautiful hair.

Product not available

Product added to cart.

Code: 015003

Description

Manufacturer: Dabur
Country of Origin: United Arab Emirates

Ingredients

Light liquid paraffin, RBD Canola oil, PBD Palmolein oil, Perfume, Amla Extract, TBHQ, C.I. 47000, C.I. 61565, C.I. 26100.

Usage

Apply a small amount of oil (1-2 teaspoons - 10 ml), on your scalp and hair and leave for an hour. Wash it out with a herbal shampoo of your choice. For best results, use three times a week. Using for longer period the color of lighter dyed hair can slightly darken.

Similar products

Visitors comments

Laba diena, Inga. Deja, tokio šampūno neturime.

10/21/2016

gal turit ir plauku sampuna is serijos DABUR tinkama naudoti kartu su amla aliejumi plaukams?

10/21/2016

Mano broliui psoriozė. Padovanojau šitą aliejų ir padėjo. Kažkada sliko plaukai, naudojau kurį laiką ir padėjo. Dar tiesa skalavau galvą dilgėlių nuoviru po šio aliejau, nes turiu problemų su plaukais kai sumažėja hemoglobinas ar šeip hormonai pašlija. Galiu pasakyt geresnis efektas būna, kai palaikai šiltai t.y. susukus į rankšluostį ar truputį pabuvus ant saulės, bet ne vidudienį. Ten yra chna žolės, ji savo tamsinančias savybes atskleidžia kai pabūna šiltai.

04/18/2015

Sudetyje yra ir aliejai, ir parafinas. Pagal Skin Deep Cosmetics Database Parafinas - visiškai saugus produktas: http://www.ewg.org/skindeep/search.php?query=paraffin&h=Go.

12/15/2014

Negaliu patikėti, kad jūs pardavinėjate šį aliejų... Ir dar teigiate, kad parafinas "nieko blogo". Beje, kiti aliejai sudėty irgi nieko gero. RBD canola (rapsų) ir PBD palmolein (palmių) aliejai - rafinuoti, balinti ir dezodoruoti. Tad kokia iš jų nauda? Vienintelis geras dalykas šitoj sudėty amla ekstraktas, kurio neaišku, kokia procentinė dalis įdėta.

12/11/2014

Sveiki, jau yra prekyboje

08/26/2014

Sveiki. Labai domiuosi šiuo produktu. Kada planuojate vėl turėti? Ačiū

08/26/2014

Man tai po panaudojimo nėjo nusidažyt plaukų. Kolegei irgi. Bet po kurio laiko pavyko :) Kirpėjas pažiūrėjęs mikroskopu, pasakė, kad iš senų vietų auga daug naujų plaukų ;) Išsitrinu iš vakaro, iš ryto išsiplaunu. Laikai ilgiau nei čia nurodyta. Rezultatu patenkinta ;)

08/13/2014

Sveiki, tai pirmas neigiamas atsiliepimas apie si produkta. Gal si priemone per stipri Jusu plaukams, pabandykite trumpiau laikyti.

12/02/2013

Naudojau šį aliejų kaip nuo plaukų slinkimo.Bet poveikio nepastebėjau tik dar labiau pradėjo slinkti plaukai.
Manau kad man jis per stiprus.Gal kam yra panašiai nutike?
Išnaudojau puse buteliuko.

11/30/2013

yra isleista knyga Gydymas žibalu (D.Petrauskaitė,2004)

03/20/2012

Inga,
su kokiais mokslininkais kalbėjai apie tai?aš tai nelabai esu apie tokį gydymą girdėjusi,gal plaukams,bet tikrai kad negeriant žibalą ar jo produktus...mano mergaitei ir dermatitas ir man pačiai,bet jokie essexai nepadeda.spjovėm į visus kremus,tepalus,losjonus,ir dabar naudojam tik ekologiškus aliejus,kremus.pastovei naudojam kokosų aliejų ir sviestmedį ir kt.nors nedirgina odos ir daug pigesni nei tie su chemikalais.o kas apie tą DABUR aliejų,tai nieko blogo jau apie jį negaliu pasakyti:) ,jis neekologiškas,su nafta kaip kad sakot:)

03/20/2012

Kiek teko kalbeti sia tema su naftos tikrai gerais specialistais ir mokslininkais sios srities, nieko kenksmingo naftos produktuose neizvelgia, gal tik tai, kad odai gali netikti. O kaip gydymas zibalu, tiek plauku, tiek geriant ivairiu ligu gydymui. Kai mano vaikui buvo atopinis dermatitas vienintelis gelbejantis produktas buvo essex tepalas is vaistines, kuris pagamintas butent ti is naftos produktu. Ir ne tik man, drauges pripazino ta pati.

03/20/2012

Karolina, jo jau senokai nebenaudoju...kiek pamenu tamseja truputi plaukai nuo jo,bet ne viena karta aisku panaudojus.lygina plaukus siek tiek,bet uzsitepus man truputi grauzdavo...nezinau gal taip reikejo.paskutiniojo buteliuko taip ir nebeiisnaudojau iki galo.manau visos musulmones ji naudoja,todel tokie grazus juodi plaukai ju ir yra:)) dar pamenu sampunas budavo prie jo,kad kartu naudojant geresnis efektas:) galit pamegiti,gal patiks...po to parasykit,kaip ar tiko:))

02/22/2012

Egle ar pajutai koki teigiama poveiki plaukams?

02/21/2012

:) žinau aš jį...prieš 6 metus,kai Anglijoj gyvenau,buvau jį nusipirkusi iš musulminų parduotuvės:) kvapas labai stiprus ir ne iš skaniųjų:),žalios spalvos,jį vartojant tamsėja plaukai. uo reikia ištepti plaukus ir laikyti kaip kaukę apie valandą,tada plauti plaukus.

02/01/2012

Sudetyje yra ir aliejai, ir parafinas. Pagal Skin Deep Cosmetics Database Parafinas - visiškai saugus produktas:
http://www.ewg.org/skindeep/search.php?query=paraffin&h=Go

02/01/2012

nuo kada parafinas yra augalinis aliejus?? parafinas-naftos produktas , seniai jau rašoma apie jo kenksmingumą.

01/31/2012
New comment

Only registered users can comment.

Register or Login

Write a review

Hair Oil Amla DABUR, 200 ml

Hair Oil Amla DABUR, 200 ml

Regular use of DABUR Amla oil can help prevent hair loss andsplit ends. It contains a unique combination of Indian gooseberry (Emblica Officinalis) fruit extract and vegetable oils. For over fifty years, DABUR Amla oil is known in India and zll around the world as a secret for beautiful hair.