Reduced price! View larger

-35%

Mot. laisvalaikio kelnės ilgu juosmeniu, THE SPIRIT OF OM

Raudonos moteriškos kelnės iš ekologiškos medvilnės. Su išsiuvinėtu simboliu OM. Elastingos, su paaukštintu liemeniu, todėl idealiai tinka tempimo pratimams atlikti.

Išparduota.

Prekė įdėta į krepšelį.

Prekės kodas: 1523-L

Apie prekę

Pasimatuoti ir apžiūrėti galite mūsų fizinėje parduotuvėje Mokslininkų g. 6A, Vilnius.

The Spirit of OM - Ekologiška laisvalaikio apranga, pasiūta su Meile!

Pajuskite ekologiškos medvilnės ir ypač švelnaus bambuko pluošto dėvėjimo malonumą.

  • Ekologiška medvilnė ir ypač švelnus bambukas
  • Subtilios Ajurvedinės spalvos
  • Su Turmalinu bei Rožinio kvarco ir Ametisto akmenėliais
  • Pasiūta pagal Feng Shui

The Spirit of OM -  aukštos kokybės ekologiško pluošto laisvalaikio rūbai, tinkami sportui, poilsiui, laisvalaikiui, jogai, meditacijai, Tai Chi praktikoms bei darbui. The Spirit of OM Jūsų nuostabiai savijautai

The Spirit of OM rūbai yra įvairių stilių ir spalvų, tinkami moterims, vyrams bei paaugliams. Pagaminti iš bambuko ir geriausios ekologiškai išaugintos rankomis surinktos medvilnės. Bio medvilnė auga pietų Europoje (Agais, Graikijoje) ir Turkijoje.

The Spirit of OM gamintojas vadovaujasi aukštais etiniais, socialiniais ir ekologiniais standartais, įdiegtais į šių rūbų gamybos procesą.

Dvasinis požiūris į aprangą

The Spirit of OM rūbų skiriamasis ženklas – simbolis OM, kuris viską apima ir savyje talpina. OM simbolis žymi transendentinį garsą, iš kurio vibracijų pagal hinduizmo mokymą atsirado Visata.

Rūbai yra papuošti įvairiais motyvais: Gyvenimo gėle, Lotoso, Žaliosios Taros, Budos (su apsaugos mudra) piešiniais, čakrų ir Či simboliais. Jie yra įvairaus dizaino, atspindintys džiaugsmą ir harmoniją.

Rūbai gaminami pagal tridošos principą (Vata, Pita, Kapa), kuris yra vienas svarbiausių principų Ajurvedos sistemoje. Rūbai pagaminti iš specialių ajurvedinių subtilių spalvų, malonių akiai.

Išskirtinės The Spirit of OM rūbų savybės:

  • The Spirit of OM rūbai pasiūti iš ekologiškos medvilnės. Ekologiška medvilnė, kitaip negu įprastinė, auginama nenaudojant pesticidų, insekticidų ir trąšų. Ji renkama rankomis. Beveik visi produktai yra sertifikuoti pagal Öko-Tex-Standart 100 sertifikatą. Jis užtikrina, kad tekstilės gaminiai yra visiškai saugūs, jų gamyboje nenaudojami jokie chemikalai ar dažai, organiniai chloro junginiai. Juose nelieka dioksino, kuris žinomas kaip pavojingas sveikatai kancerogenas.
  • Dalis The Spirit of OM rūbų pasiūti iš bambuko pluošto, kuris pasižymi panašiomis savybėmis kaip vilna: kai karšta jis vėsina, kai šalta – šildo. Geriau sugeria prakaito kvapą. Nebūtina taip dažnai plauti.  
  • Subtilios spalvos derintos pagal Ajurvedos principus
  • Rūbai pasiūti remiantis Feng Shui principais
  • Dalyje rūbų yra mikronizuotas turmalinas, kuris ramina įtampą ir sukilusias emocijas, suteikia efektyvią apsaugą nuo neigiamos išorės energijos.
  • Rankšluosčių ir chalatų kraštuose įsiūti ametisto ir rožinio kvarco akmenėliai, atstovauja Transformacijos ir Meilės temas.
Manufacturer: The Spirit of OM, Vokietija.
Country of origin: Vokietija.

Sudėtis

Sudedamosios dalys: 95% organiška medvilnė, 5% elastanas. Medvilnė rinkta rankomis ir užauginta laukuose, kuriuose yra taikoma sėjomaina, bei nenaudojamos jokios cheminės trąšos ir pesticidai.

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

Mot. laisvalaikio kelnės ilgu juosmeniu, THE SPIRIT OF OM

Mot. laisvalaikio kelnės ilgu juosmeniu, THE SPIRIT OF OM

Raudonos moteriškos kelnės iš ekologiškos medvilnės. Su išsiuvinėtu simboliu OM. Elastingos, su paaukštintu liemeniu, todėl idealiai tinka tempimo pratimams atlikti.