Sibirinio Kėnio eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

2,25 € su PVM450,00 € / 1 l

Išraiškingo ir sodraus miško ir medienos kvapo eterinis aliejus, tinkantis visai šeimai.

Išparduota.

Prekė įdėta į krepšelį.

Prekės kodas: AK-EA-053-5

Apie prekę

Tinka garinimui, oro gaivinimui. Padeda pašalinti nemalonius kvapus. Gali padėti susikaupti, nusiraminti. Dera su citrusiniais eteriniais aliejais.

Plačiai naudojamas pirties procedūroms, aromatinėms vonioms. Ruošiant vonią, kelis lašelius eterinio aliejaus maišykite su druska, pienu ar augaliniu aliejumi.

Dėl antiseptinių savybių Sibirinio Kėnio eterinis aliejus mėgstamas probleminės odos priežiūros priemonių gamyboje. Tinka ir suglebusiai, brandžiai odai. Taip pat naudojamas priemonėse po skutimosi, nuo prakaitavimo, oro gaivikliuose, vyriškuose kvepaluose, muilų gamyboje.

DĖMESIO! Savybės, indikacijos, naudojimo metodai yra paimti iš aromaterapijos, hidroterapijos ir fitoterapijos knygų, svetainių ar kitų internetinių šaltinių. Informacija pateikiama informaciniais tikslais ir jokiu būdu negali būti traktuojama kaip medicininės paskirties. Dėl bet kokio naudojimo gydymo tikslais ar esant alergijoms būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

Sudėtis

Lotyniškas pavadinimas: Abies sibirica

Naudojimas

Atsargumo priemonės:

  •          Šio eterinio aliejaus nereikėtų vartoti pirmaisiais 3 nėštumo mėnesiais;
  •          Naudojamas grynas gali dirginti odą. Norėdami naudoti ant odos – visada gerai atskieskite augaliniame aliejuje;
  •          Prieš naudojant ant odos visada pirmiausiai išbandykite ant nedidelio odos ploto (alkūnės lenkime) ir stebėkite ne mažiau nei 48 valandas (bandymui 1 lašą eterinio aliejaus sumaišykite su puse arbatinio šaukštelio augalinio aliejaus);
  •          Vengti kontakto su akimis;
  •          Saugoti nuo vaikų ir laikyti jiems neprieinamoje, nepasiekiamoje vietoje;
  •          Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų dėl visų eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju;
  •          Sudėtyje esantys natūralūs junginiai (limonenas, linalolis, citralis (neral ir geranial)) gali sukelti alergiją jautriems arba alergiją šioms sudedamosios dalims turintiems žmonėms, kai eterinis aliejus naudojamas kaip kosmetikos sudedamoji dalis (pagal 7-ąjį Europos Parlamento ir tarybos direktyvos pakeitimą (2003/15/EB) dėl valstybių narių įstatymų, susijusių su kosmetikos gaminiais).

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

Sibirinio Kėnio eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

Sibirinio Kėnio eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

Išraiškingo ir sodraus miško ir medienos kvapo eterinis aliejus, tinkantis visai šeimai.