Pačiulių eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

3,45 € su PVM690,00 € / 1 l

Tai stipraus ir sodraus kvapo eterinis aliejus, pasižymintis ilgai išliekančiu, dūminiu, miško ir žemės aromatu. Pačiulių eterinis aliejus yra plačiausiai naudojama medžiaga kvepalų sudėtyje.

Prekė įdėta į krepšelį.

Prekės kodas: AK-EA-045-5

Pristatymas per 1 dieną

Apie prekę

Pačiulių eterinis aliejus išgaunamas distiliuojant vandens garais tikrųjų pačiulių jaunus fermentuotus lapelius. Naudojamas brandžios odos priemonėse, taip pat tinka plaukų priežiūrai. Gali būti veiksmingas sugėlus vabzdžiams, taip pat gali būti naudojamas ir  kaip vabzdžius atbaidanti priemonė. Šis eterinis aliejus gali padėti subalansuoti emocijas, sužadinti kūrybiškumą.

DĖMESIO! Savybės, indikacijos, naudojimo metodai yra paimti iš aromaterapijos, hidroterapijos ir fitoterapijos knygų, svetainių ar kitų internetinių šaltinių. Informacija pateikiama informaciniais tikslais ir jokiu būdu negali būti traktuojama kaip medicininės paskirties. Dėl bet kokio naudojimo gydymo tikslais ar esant alergijoms būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

Country of origin: Indonezija

Sudėtis

Lotyniškas pavadinimas: Pogostemon cablin

Naudojimas

Atsargumo priemonės:

  •          Nėščiosioms, maitinančioms, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų dėl eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju;
  •          Nepatartina naudoti paskutinėmis nėštumo savaitėmis.
  •          Naudojamas grynas gali dirginti odą. Norėdami naudoti ant odos – visada gerai atskieskite augaliniame aliejuje;
  •          Vengti kontakto su akimis;
  •          Saugoti nuo vaikų ir laikyti jiems neprieinamoje, nepasiekiamoje vietoje;
  •          Sudėtyje esantys natūralūs junginiai (limonenas, linalolis, citralis (neral ir geranial)) gali sukelti alergiją jautriems arba alergiją šioms sudedamosios dalims turintiems žmonėms, kai eterinis aliejus naudojamas kaip kosmetikos sudedamoji dalis (pagal 7-ąjį Europos Parlamento ir tarybos direktyvos pakeitimą (2003/15/EB) dėl valstybių narių įstatymų, susijusių su kosmetikos gaminiais);
  •          Prieš naudojant ant odos visada pirmiausiai išbandykite ant nedidelio odos ploto (alkūnės lenkime) ir stebėkite ne mažiau nei 48 valandas (bandymui 1 lašą eterinio aliejaus sumaišykite su puse arbatinio šaukštelio augalinio aliejaus).

Pasigaminkite savo kvepalus!

Purškiamų kvepalų bazė AMRITA

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

Pačiulių eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

Pačiulių eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

Tai stipraus ir sodraus kvapo eterinis aliejus, pasižymintis ilgai išliekančiu, dūminiu, miško ir žemės aromatu. Pačiulių eterinis aliejus yra plačiausiai naudojama medžiaga kvepalų sudėtyje.