SIAM WOOD Kvapiųjų kiparisenių eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

2,85 € su PVM570,00 € / 1 l

Aliejus pasižymi energizuojančiomis ir tonizuojančiomis savybėmis, taip pat žinomas dėl stimuliuojančių savybių todėl senovėje buvo naudojamas kaip afrodiziakas.

Prekė įdėta į krepšelį.

Prekės kodas: AK-EA-006-5

Pristatymas per 4 dienas (-ų)

Apie prekę

Šviežios medienos, primenantis mišką, malonaus kvapo eterinis aliejus gali būti garinamas aplinkoje ir naudojamas kaip kvepalų sudedamoji dalis. Garinamas aplinkoje gali padėti sutiekti energijos ir pakelti nuotaiką, stimuliuoti protinę veiklą ir sumažinti stresą.

Aliejus išgautas ir kvapiųjų kiparisenių medienos, distiliavimo garais būdu. Kvapieji kipariseniai, dar kitaip gali būti vadinami Fokienia. Medžio originali kilmės šalis – Kinijos pietryčiai, šalia Vietnamo sienos. Jau keletą tūkstantmečių vietnamiečiai labai vertina šį medį ir naudoja jį ligonių gydymui.

Manufacturer: AMRITA - Eko Pirk.
Country of origin: Tailandas.

Sudėtis

Lotyniškas pavadinimas: Fokienia hodginsii

Ingredients (sudedamosios dalys): Fokienia hodginsii wood (Kvapiųjų kiparisenių mediena).

Naudojimas

Atsargumo priemonės:

  •          Skirtas ne vidiniam naudojimui (išskyrus atvėjus kai gydytojas paskiria);
  •          Vengti naudoti neštumo metu;
  •          Saugoti nuo vaikų ir laikyti jiems neprieinamoje, nepasiekiamoje vietoje;
  •          Vengti kontakto su akimis;
  •          Sudėtyje esantys natūralūs junginiai (Farnezolis) gali sukelti alergiją jautriems arba alergiją šioms sudedamosios dalims turintiems žmonėms, kai eterinis aliejus naudojamas kaip kosmetikos sudedamoji dalis (pagal 7-tąjį Europos Parlamento ir tarybos direktyvos pakeitimą (2003/15/EB) dėl valstybių narių įstatymų, susijusių su kosmetikos gaminiais);
  •          Prieš naudojant ant odos visada pirmiausiai išbandykite ant nedidelio odos ploto (alkūnės lenkime) ir stebėkite ne mažiau nei 48 valandas;
  •          Laikykitės atsargumo priemonių;
  •          Labai toksiškas vandens organizmams, kenksmingas poveikis ilgalaikėje perpsektyvoje (jei gaminys yra pašalintas ar išpiltas dideliu kiekiu vandentiekyje ar kitame vandens telkinyje iš kurio vanduo vartojamas žmogaus pirmianiams poreikiams tenkinti).

DĖMESIO

Savybės, indikacijos, naudojimo metodai pateikiami informaciniais tikslais ir jokiu būdu negali būti traktuojami kaip medicininės paskirties. Dėl bet kokio naudojimo gydymo tikslais ar esant alergijoms būtina kreiptis į gydytoją.

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

SIAM WOOD Kvapiųjų kiparisenių eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

SIAM WOOD Kvapiųjų kiparisenių eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

Aliejus pasižymi energizuojančiomis ir tonizuojančiomis savybėmis, taip pat žinomas dėl stimuliuojančių savybių todėl senovėje buvo naudojamas kaip afrodiziakas.