Damaskinių rožių eterinis aliejus AMRITA, 1 ml

18,95 € su PVM1 895,00 € / 1 l

Damaskinių rožių eterinis aliejus pasižymi stipriu maloniai saldžiu gėlių aromatu. Tai svaiginantis romantiškas kvapas, sukeliantis šiltus ir teigiamus jausmus. Damaskinių rožių eterinis aliejus nepakeičiamas parfumerijoje ir kosmetikoje. Ypač vertinamas aromaterapijoje.

Prekė įdėta į krepšelį.

Prekės kodas: AK-EA-051-1

Pristatymas per 1 dieną

Apie prekę

Damaskinių rožių eterinis aliejus:

- pasižymi stipriu, svaiginančiu gėlių aromatu.

- pasižymi atkuriančiomis ir balansuojančiomis savybėmis.

- dėl savo naudingųjų savybių plačiai naudojamas kosmetikoje ir aromaterapijoje. 

- gali padėti sumažinti nerimą, pagerinti nuotaiką, suteikti malonius jausmus.

- teigiama, jog gali veikti kaip afrodiziakas.

- puiki patalpų aromatizavimo priemonė. 

Damaskinės rožės kosmetikoje 

Magiškas – pasižymi stipriu gėlių aromatu, šis eterinis aliejus yra nepamainomas sąjungininkas visų tipų odai, puikiai ją drėkina ir ramina. 

Dėl savo aromatinių savybių damaskinė rožė parfumerijoje žinoma  kaip „gėlių karalienė“ ir naudojama daugumoje prabangių kvepalų kaip vidurinė nata. Kosmetikoje, nors ir gali būti naudojama visiems odos tipams, jos tonizuojantis ir atkuriantis poveikis itin pripažįstamas brandžios odos bei odos, linkusios į raudonį, priežiūrai.

Rekomenduojama šio subtilaus eterinio aliejaus naudoti labai saikingai. Geriausia skiesti su kosmetiniais aliejais, pavyzdžiui, avokadų ar simondsijų. 

Receptas:

Damaskinių rožių eteriniu aliejumi galite praturtinti bet kurį jūsų pasigamintą natūralų kremą, toniką, losjoną ar prausiklį. Tiesiog įlašinkite 5 lašus šio eterinio aliejaus į 10-15 gramų jūsų pasigamintos kometikos priemonės.  

Damaskinės rožės aromaterapijoje

Žinoma, jog rožių substancijos gali turėti teigiamą poveikį emocijoms - išsklaidyti liūdesį, pagerinti nuotaiką, padėti atsipalaiduoti. Manoma, jog rožės "nuramina širdį". 

Meilės simbolis, šis eterinis aliejus vertinamas ir dėl stimuliuojančių savybių, kaip afrodiziakas, taip galintis padėti subalansuoti psichoemocinę būseną.

Įdomu tai, kad pagaminti vienam kilogramui šio eterinio aliejaus prireikia net 4 tonų rožių žiedlapių. Tad nenuostabu, jog damaskinių rožių eterinio aliejaus kaina aukšta. Mat pagaminti vienam kilogramui šio eterinio aliejaus prireikia net 4 tonų rožių žiedlapių. 

Produktas jautrus UV spinduliams (laikui bėgant gali išgaruoti veikliosios medžiagos ir kvapas). Privaloma laikyti eterinį aliejų tamsaus stiklo arba aliuminiame buteliuke, tvirtai uždarytą, 5°C-40°C temperatūroje.

Sudėtis

Sudedamosios dalys: damaskinių rožių eterinis aliejus (lot. Rosa damascena). 

Naudojimas

Kometikoje:

Damaskinių rožių eteriniu aliejumi galite praturtinti bet kurį jūsų pasigamintą natūralų kremą, toniką, losjoną ar prausiklį. Tiesiog įlašinkite 5 lašus šio eterinio aliejaus į 10-15 gramų jūsų pasigamintos kometikos priemonės.

Aromaterapijoje:

Įlašinkite 4-6 lašus į aromatinę lempą su vandeniu. Jei neturite aromatinės lempos užlašinkite eterinio aliejaus ant medžiagos skiautės arba į puodelį su karštu vandeniu ir padėkite ant radiatoriaus. 

Atsargumo priemonės:

  • Nenaudoti pirmaisiais trimis nėštumo mėnesiais ir jaunesniems nei 6 metai vaikams (išskyrus atvejus kai pataria medikai);
  • Dideli aliejaus kiekiai gali dirginti, dėl to gaminant odos priežiūros priemones visada ištirpinkite augaliniame aliejuje.
  • Saugoti nuo vaikų.
  • Venkite kontakto su akimis.
  • Sudėtyje esantys natūralūs junginiai (limonemas ir linalolis) gali sukelti alergiją jautriems arba alergiją šioms sudedamosios dalims turintiems žmonėms, kai eterinis aliejus naudojamas kaip kosmetikos sudedamoji dalis (pagal 7-tąjį Europos Parlamento ir tarybos direktyvos pakeitimą (2003/15/EB) dėl valstybių narių įstatymų, susijusių su kosmetikos gaminiais);
  • Prieš naudojant ant odos visada pirmiausiai išbandykite ant nedidelio odos ploto (alkūnės lenkime) ir stebėkite ne mažiau nei 48 valandas;

DĖMESIO! Savybės, indikacijos, naudojimo metodai pateikiami informaciniais tikslais ir jokiu būdu negali būti traktuojami kaip medicininės paskirties. Dėl bet kokio naudojimo gydymo tikslais ar esant alergijoms būtina kreiptis į gydytoją.

Pasigaminkite savo kvepalus!

Purškiamų kvepalų bazė AMRITA

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

Damaskinių rožių eterinis aliejus AMRITA, 1 ml

Damaskinių rožių eterinis aliejus AMRITA, 1 ml

Damaskinių rožių eterinis aliejus pasižymi stipriu maloniai saldžiu gėlių aromatu. Tai svaiginantis romantiškas kvapas, sukeliantis šiltus ir teigiamus jausmus. Damaskinių rožių eterinis aliejus nepakeičiamas parfumerijoje ir kosmetikoje. Ypač vertinamas aromaterapijoje.