Pristatymas per 1-3 d.d. Užsakymų nuo 50 eur. pristatymas nemokamas. 

Pipirmėčių eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

2,59 € su PVM

Pipirmėčių eterinis aliejus vienas populiariausių aromaterapijoje. Pasižymi ryškiu atpažįstamu mėtiniu gaiviu kvapu. 

Išparduota.

Prekė įdėta į krepšelį.

Prekės kodas: AK-EA-037-5

Apie prekę

Vienas pagrindinių eterinių aliejų aromaterapijoje. Pasižymi atgaivinančiu poveikiu, suteikia žvalumo, stimuliuoja. Gali padėti koncentruoti dėmesį, susikaupti, todėl ypač tinka dirbantiems bei keliaujantiems žmonėms. 

Pipirmėčių eterinis aliejus puikiai tinka norint atgaivinti orą namuose. Suteikia švaros ir gaivos pojūtį. 

Pipirmėčių eterinis aliejų tinka maišyti su arbatmedžių, eukaliptų, greipfrutų, citrinų, levandų eteriniais aliejais. 

Produktas jautrus UV spinduliams (laikui bėgant gali išgaruoti veikliosios medžiagos ir kvapas). Privaloma laikyti eterinį aliejų tamsaus stiklo arba aliuminiame buteliuke, tvirtai uždarytą, 5°C-40°C temperatūroje.

Atsargumo priemonės:

  •          Griežtai nenaudotinas besilaukiančioms ir žindančioms moterims, eplipesija sergantiems žmonėms, taip pat jaunesniems nei 6 metų vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms.
  •          Griežtai draustinas vaikų (iki 30 mėn.) maiste;
  •          Naudoti mažais kiekiais, trumpuoju laikotarpiu. Negalima vartoti ilgesniam laikui prieš tai nepasitarus su aromaterapeutu.
  •          Dideli aliejaus kiekiai gali dirginti, dėl to gaminant odos priežiūros priemones visada ištirpinkite augaliniame aliejuje. Skieskite – gaminant priežiūros priemones odai maksimaliai naudokite 30 % šio eterinio aliejaus. Nenaudokite vonios procedūrose.  
  •          Saugoti nuo vaikų.
  •          Venkite kontakto su akimis.
  •          Sudėtyje esantys natūralūs junginia gali sukelti alergiją jautriems arba alergiją šioms sudedamosios dalims turintiems žmonėms, kai eterinis aliejus naudojamas kaip kosmetikos sudedamoji dalis (pagal 7-tąjį Europos Parlamento ir tarybos direktyvos pakeitimą (2003/15/EB) dėl valstybių narių įstatymų, susijusių su kosmetikos gaminiais);
  •          Prieš naudojant ant odos visada pirmiausiai išbandykite ant nedidelio odos ploto (alkūnės lenkime) ir stebėkite ne mažiau nei 48 valandas;

DĖMESIO

Savybės, indikacijos, naudojimo metodai pateikiami informaciniais tikslais ir jokiu būdu negali būti traktuojami kaip medicininės paskirties. Dėl bet kokio naudojimo gydymo tikslais ar esant alergijoms būtina kreiptis į gydytoją.

 

Kilmės šalis: Indija

Sudėtis

Sudedamosios dalys: pipirmėčių eterinis aliejus (lot. Mentha piperita)

Naudojimas

Naudokite vieną arba sumaišius su kitais eteriniais aliejais. Galite pilti į garintuvą, aromatines lempas ar tiesiog užlašinti ant medžiagos skiautės ar vatos ir padėti ant radiatorių keliose vietose. Ypač tinka norint atgaivinti orą miegamajame, vaikų kambariuose, koridoriuje ar kitose bendrose patalpose. 

Taip pat galite pasigaminti purškiamą namų švaros priemonę, kurią galėsite naudoti tiek kaip namų kvapiklį, tiek kaip paviršių valymo priemonę. Tam reikės 100 ml buteliuko su purkštuvu, vandens ir jums patinkančių eterinių aliejų. 

Purškiami kvapai gerai išsilaiko mažose patalpose, geriausiai - užpurkšti ant audinių, pavyzdžiui, užuolaidų, kilimų, pagalvėlių, staltiesių. Taip pat tinka naudoti automobilių salonuose. 

Tiesa, atminkite, jog eteriniai aliejai yra aktyviosios medžiagos, o kai kurie (pvz. gvazdikėlių) pasižymi net labai stipriomis savybėmis. Todėl juos naudokite atsargiai, purškite iš tolo, kad nepažeistumėte paviršių.

Eterinių aliejų mišinys „Švara!“ 

lašai citrinų eterinio aliejaus – rekomenduojamas naudoti, kai patalpoje norisi gaivumo ir šviežumo pojūčio.  Be to turtingas citrusinis aromatas gali padėti suteikti energijos bei pakelti nuotaiką. 

3 lašai pipirmėtės eterinio aliejaus. Šis eterinis aliejus vienas labiausiai paplitusių aromaterapijoje. Laikoma, jog pipirmėtė gali padėti valyti orą bei suteikti patalpai gaivumo. 

2 lašai citrinžolės eterinio aliejaus. Šia gaivaus kvapo eterinis aliejus suteiks patalpoms malonaus citrisinio aromato. Be to citrinžolių eterinis aliejus yra plačiai naudojamas buityje kaip priemonė, tinkanti valyti daiktus ir patalpas.  

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Užsiregistruokite arba Prisijunkite

Parašyti atsiliepimą

Pipirmėčių eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

Pipirmėčių eterinis aliejus AMRITA, 5 ml

Pipirmėčių eterinis aliejus vienas populiariausių aromaterapijoje. Pasižymi ryškiu atpažįstamu mėtiniu gaiviu kvapu.